Аутсорсинг пожежної та техногенної безпеки​

Вам потрібен інженер з пожежної та техногенної безпеки на підприємство, але ви не можете знайти хорошого фахівця або не бажаєте вводити його в штат?

Іженер з пожежної та техногенної безпеки на аутсорсингу (за договором) виконає ті ж завдання, що і штатний інженер, але із більшою ефективністю і меншими витратами для компанії.

Переваги роботи з нами:

Гарантії

Працюючи з нами Ваше підприємство отримує гарантії:
1.правильного і відповідального ведення документації,
2. виконання вимог Законодавства України на підприємстві;
3. підготовку та представлення інтересів підприємства під час перевірок органами ДСНС України та забезпечення якісного функціонування систем протипожежного захисту.

Практичний досвід

Ви отримуєте не просто окремого інженера з пожежної та техногенної безпеки на аутсорсингу, але, і весь досвід цілої команди фахівців, що дозволить Вам уникнути помилок в побудові системи пожежної та техногенної безпеки на підприємстві. Наші фахівці з пожежної та техногенної безпеки на аутсорсингу працюють не з однією фірмою, а з кількома, тому, наша команда має величезний практичний досвід у вирішенні різних завдань у сфері пожежної та техногенної безпеки.

24/7 підтримку

Інженер з пожежної та техногенної безпеки на аутсорсингу працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Бізнес-орієнтованість

РПТБ – це «пожежна та техногенна безпека» і бізнес в одній особі. Наша мета: «Зробити так, щоб жодні питання пожежної та техногенної безпеки не заваджали роботі підприємства». Наші інженери –компетентний діловий партнер, який на будь-яке питання пропонує готове рішення, оптимальне за витратами і ризиками.